نمایندگی ها / Authorization

تاریخچه کمپانی Miele آلمان Miele Professional - نمایندگی ها /  Authorization

mIELE - نمایندگی ها /  Authorization

این کمپانی در سال 1899 میلادی توسط آقایان Carl Miele و Reinhard Zinkann به همراه 11 کارمند در شهر Herzebrock  آلمان افتتاح گردید اولین ماشین لباسشویی که بصورت دستی و مکانیکی قابل استفاده بوده در سال  1903 میلادی و پس از اختراع الکتروموتور اولین دستگاه ماشین لباسشویی دارای الکتروموتور این کمپانی در سال 1911 میلادی تولید گردید .

تاریخچه کمپانی Girbau اسپانیا Logo Girbau 2 - نمایندگی ها /  Authorization

Girbau - نمایندگی ها /  Authorization

این کمپانی در اواسط دهه 1920 میلادی با یک کارگاه الکترومکانیکی کوچک، اختصاص داده شده به تولید و تعمیر انواع لوازم خانگی و در سالهای آتی در اوج تورم در اسپانیا، این شرکت به تدریج تولید خود را به ساخت ماشین آلات صنعتی برای شستشوی لباس و ملحفه انتقال داد.

Girbau با ورود به فرانسه به روند بین المللی خود ادامه داد و از آن به بعد به طور مداوم گسترش تجارت بین المللی خود را با حضور در کشورهای دیگر و قاره ها به شکل شرکت های تابعه و دفاتر شعبه ادامه داده است.

تاریخچه کمپانی Veit آلمان4458wpc 2 - نمایندگی ها /  Authorization

این کمپانی در سال 1956 میلادی توسط آقای Reinhardt Veit با تعداد محدودی کارمند افتتاح گردید و پس از آن با افزایش شعب و نمایندگی ها در سراسر دنیا تبدیل به مجموعه بزرگ و قدرتمند در تولید محصولات لکه بری و Finishing البسه و ملحفه گردید.